fb
yt
504 067 978

Stowarzyszenie Inspiratornia powstało w 2010 roku. Naszym celem jest inspirowanie do działania i rozwijania swoich pasji.
Działamy głównie w Elblągu, ale również w na terenie całego kraju. Możemy dojechać wszędzie, wozimy dom ze sobą :) Elblążanie mogą kojarzyć nas jako organizatorów rodzinnych warsztatów pt. "Tańce-turlańce". Jest to inicjatywa dająca rodzinom przestrzeń do wspólnej zabawy opartej na bliskości i zaufaniu. 
Stworzyliśmy markę „Wszystko GRA”, która służy do promocji naszej działalności gospodarczej


Zyski z prowadzenia działalności gospodarczej przeznaczamy na realizację celów statutowych m.in:

-Organizację zajęć i festynów dla dzieci i młodzieży z domu dziecka,

-Organizację warsztatów, wzbogacenie oferty kulturalnej naszego miasta i okolic (współpracujemy z Biblioteką Elbląską)

-Organizację warsztatów dających przestrzeń do wspólnej zabawy rodziców i dzieci,

-Propagowanie idei nauki poprzez doświadczanie i poprzez zabawę,

-Zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu,

-Promocję  Elbląga i regionu elbląskiego, jego walorów przyrodniczych i kulturalnych.


Działamy w trzech obszarach:

ANIMACJA - organizacja gier i zabaw podczas urodzin, wesel, imprez integracyjnych, festynów dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. Tworzymy też gry planszowe, terenowe i gry miejskie. Malujemy twarze, tworzymy bańki mydlane, modelujemy balony, tworzymy piniaty - mamy mnóstwo pomysłów!

EDUKACJA - nauka gry w szachy dla dzieci, warsztaty muzyczne (gry na bum bum rurkach), nauka modelowania balonów, teambuilding - gry i zabawy uczące współpracy, zajęcia survivalowe. Czekamy również na propozycje naszych klientów – możemy zorganizować każde warsztaty.

FILM- Tworzenie filmów, jako pamiątki z urodzin, imprez i eventów oraz filmów reklamowych dla lokalnych przedsiębiorstw, którym zależy na nowoczesnej promocji swojej firmy. Nagrywamy z ziemi i powietrza.

Stowarzyszenie Inspiratornia to ludzie, których łączy wspólna pasja i wspólna idea. Chcemy tworzyć przestrzeń do tego, by rodzice mogli twórczo spędzić czas ze swoimi dziećmi. Pragniemy rozwijać kreatywność dzieci i młodzieży, uczyć ich poprzez praktykę, zachęcać do współpracy. Działamy po to, by stwarzać okazję do aktywnego wypoczynku i wszechstronnego rozwoju mieszkańców miasta, dostrzegać w każdym jego potencjał i wspierać jego pasje.

O NAS

gramy razem z